Header Ads

Trump: "Spójrzcie co się dzieje w Szwecji."

Podczas sobotniego spotkania ze swoimi zwolennikami Donald J. Trump przytoczył przykład Szwecji mówiąc o bezpieczeństwie Stanów Zjednoczonych. Liberalne media już podjęły próbę wyśmiania słów Prezydenta USA.
"Musimy zachować nasz kraj bezpiecznym. Patrzcie na to co dzieje się w Niemczech, patrzcie co dzieje się zeszłej nocy w Szwecji - Szwecji, kto by w to uwierzył? Szwecja - oni wzięli dużą liczbę. Oni mają problemy o jakich nigdy nie myśleli. Patrzcie co dzieje się w Brukseli. Patrzcie co dzieje się na całym Świecie. Spójrzcie na Niceę. Spójrzcie na Paryż."

Na słowa o Szwecji zareagowało lewactwo mieszkające w tym skandynawskim kraju, na czele z byłym Premierem Carl'em Bildt'em, który na twitterze napisał:

"Szwecja? Attak terrorystyczny? Co on palił?"
Pojawiła się także reakcja ze strony racjonalnie myślących Szwedów, którzy obawiają się o własne i życie swoich rodzin. Wystarczy popatrzeć na ostatnią sytuację w Malmoe, o której informowaliśmy w styczniu, gdzie opozycyjna partia wzywa rządzących do wezwania wojska w celu zaprowadzenia porządku podburzanego przez wyznawców Islamu i czarnych tzw. "uchodźców".

Źródło foto: Screen, Youtube / Pexels.comloading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.