Header Ads

Szwecja: Muzułmanin zgwałcił dwie dziewczynki, dostał śmieszny wyrok.

"17-letni" Muzułmanin o imieniu Mohammed brutalnie zgwałcił 13-letnią dziewczynkę. Pochodzący z Syrii mężczyzna został skazany na dwa miesiące więzienia. 

Gwałt miał miejsce w Östersund, w Szwecji w toalecie lokalnej szkoły. Mohammed napadł na dziewczynkę, zablokował drzwi i zgwałcił ją. Nie było to pierwsze jego przewinienie. Muzułmanin został skazany na dwa miesiące więzienia tylko dlatego, ponieważ twierdził, że ma 17 lat. Jednocześnie sąd uniewinnił go od zarzutu gwałtu na kolejnej dziewczynce - 14-latce. 

13-letnia ofiara kontaktowała się wcześniej z Mohammedem przez Snapchat. Kiedy zjawiła się w gimnazjum Wargentinskolan pod koniec grudnia, spotkała go na korytarzu. Zaciągnął dziewczynkę do toalety, zamknął drzwi, popchnął na ścianę i brutalnie zgwałcił. 13-latka bezskutecznie próbowała się mu przeciwstawić. Jak czytamy w wyroku była "bardzo przestraszona" ponieważ Mohammed był "znacznie starszy" niż ona. 

Muzułmanin był również oskarżony o zgwałcenie innej 14-letniej dziewczynki w centrum Östersund wcześniej w grudniu. Sędziowie Sądu Rejonowego uznali jednak, że stosunek "cechował pewien rodzaj wzajemności", a dziewczynka nie była daleka od ukończenia 15 roku życia. 

Tzw. "uchodźca" został skazany na dwa miesiące pozbawienia wolności. Twierdzi, że urodził się 1 stycznia 1999 roku, a więc miał 17 lat w czasie dokonania obu gwałtów. Zgodnie z danymi rejestru migrantów Mohammed urodził się w styczniu 1998 roku, a więc miał 18 lat, jednak Sąd Rejonowy stwierdził, że dane z rejestru nie są wystarczającym dowodem i uwierzył na słowo Muzułmaninowi. 

Tylko w przeciągu ostatniego miesiąca w Szwecji wyszło na jaw co najmniej kilka przypadków brutalnych gwałtów na rdzennych mieszkańcach dokonanych przez przybyszów z Bliskiego Wschodu. Nie tak dawno trzech tzw. "uchodźców" transmitowało gwałt na Szwedce w serwisie Facebook, inni tzw. "uchodźcy" więzili porwaną Szwedkę w piwnicy szaszłykarni brutalnie ją gwałcąc. Czy osoby pokroju Dominiki Wielowieyskiej, Grzegorza Schetyny, Agnieszki Gozdyry, Tomasza Lisa i jego żony nadal będą wmawiać Polakom, że musimy przyjmować "sierotki" z Syrii? Czy ten moralny szantaż i sztuczna anielskość części tzw. elit w Polsce jest świadoma konsekwencji otwarcia się Polski na tzw. "uchodźców"? 

Źródło info: Fria Tider
Źródło foto: Facebook


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.