Header Ads

Szwecja upada? Potrzebna wojskowa interwencja w Malmö?

Szwedzcy Demokraci domagają się interwencji zbrojnej w Malmö, "aby przywrócić ład i porządek". Brutalni bandyci zamienili całe miasto w strefę no-go. Magnus Olsson powiedział, że nadszedł czas wezwania wojska w celu zakończenia fali brutalnych przestępstw w trzecim co do wielkości szwedzkim mieście. Polityk opozycji zauważa, że w Malmö wielu obywateli ginie w skutek strzelanin, ataków granatami i morderstw. 

W wywiadzie dla Expressen, Olsson powiedział, że był wielki deficyt policjantów w Szwecji, co oznaczało, że oficerowie mogli korzystać z zasobów sił zbrojnych. Uważa, że "to najwyższy czas, aby wojsko i policja stanęli razem obok siebie w celu przywrócenia porządku w kraju". Zauważa, że wojsko w czasie kryzysu może wspierać policję w utrzymaniu porządku publicznego oraz w usługach logistycznych, materiałach, pojazdach i innych. Jednocześnie Olsson wzywa władze lokalne do większego inwestowania w policję, aby jej funkcjonariusze byli lepiej przygotowani do rozprawienia się z przestępczością zorganizowaną. 

Malmö odnotowało gwałtowny wzrost przemocy w czasie zaledwie trzech miesięcy w okresie letnim w 2016 roku, kiedy ponad 70 samochodów zostało podpalonych przez szalejących bandytów.

Malmö jest opisywane przez komentatorów jako "miasto bezprawia" i "walki". Policja zmuszona była przyznać, że w sylwestrową noc nie było bezpiecznym miastem, po tym jak gangi migrantów atakowały fajerwerkami tłumy świętujących jednocześnie skandując "dżihad! dżihad!". 

W Malmö każdego roku jest konfiskowanych przez policję ponad 200 sztuk nielegalnej broni palnej. Minister Spraw Wewnętrznych - Anders Ygeman namawiał Brukselę do podjęcia działań w celu powstrzymania przemytu broni przez granice UE. 

Szwedzka policja w zeszłym roku opublikowała raport dot. 55 Stref No-Go i nt. wydarzeń do jakich dochodzi na tym obszarze - czyli: ataków na policję, napaści seksualnych, przemytu nielegalnej broni i różnych innych przestępczych działań. 

Źródło: Express.co.uk
Źródło foto: Screen Youtube, RT

8 komentarzy:

 1. Niech wezwą na pomoc Kapitana Szwecję.

  OdpowiedzUsuń
 2. To klamstwo - w szecji jest zakaz posiadania broni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Inzynieria spoleczna, eksperymenty na zywym organizmie, spoleczenstwo nic nie znaczy, licza sie ruchy globalne. NIC nie zrobia, maja inne cele, takie artykuly i opinie... Zaslona dymna, wentyl bezpieczenstwa, iluzja tego, ze sie cos robi, aby zwykly czlowiek pokiwal glowa i dalej sie bal. Doktor zyje z czlowieka chorego, elity zyja z istot w strachu i niepewnosci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech włączą reflektor z logiem kapitana szwecji !

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak kończą frajerzy:
  https://www.youtube.com/watch?v=fP4G92flORU

  OdpowiedzUsuń
 6. Wypalić ogniem tą zarazę .

  OdpowiedzUsuń
 7. Pokretna lewacka logika. Wojsko zlikwidowac albo ograniczyc do minimum tylko zawodowych, policja miala dawac luz obywatelom niby wiekszy a jak przychodza konsekwencje ich dzialan to policja i wojsko maja byc w stanie gotowosci w jedna chwile. To jakby ktos po 10 latach murzynom na polu bawelny oglosil ze maja teraz wyknac 300% normy albo zostana wybieleni.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.