Header Ads

Szwecja: Gang migrantów transmitował gwałt na kobiecie.

W sobotę wieczorem grupa kilku uzbrojonych migrantów transmitowała wiele godzin gwałt na białej kobiecie w miejscowości Uppsala, na północ od Sztokholmu. Aresztowano trzy osoby. O przestępstwie policję poinformował świadek zdarzenia, który oglądał transmisję w jednym z serwisów społecznościowych. 


Szwedzki dziennik Aftonbladet donosi, że napaść miała miejsce w mieszkaniu w mieście Uppsala w sobotni wieczór. Policja została zaalarmowana przez 21-letnią Josefine Lundgren, która z przerażeniem patrzyła na rozgrywający się dramat w zamkniętej grupie na Facebooku. Jak mówi: "Napastnicy zdjęli ubrania ofierze i kolejno się na niej kładli." Lundgren po kilkugodzinnym ataku ujrzała w kamerze umundurowanych policjantów, którzy przyjechali na miejsce i aresztowali sprawców. 

Inny świadek powiedział: "Na początku myślałem, że to źle zaaranżowany żart. Pierwszą rzeczą jaką myślisz to "jak można coś takiego zrobić dziewczynie? Jak można z tym żyć?" To jest totalnie chore". 

Incydent wydarzył się w niedługim czasie po porwaniu i torturowaniu młodego białego mężczyzny przez czwórkę czarnych napastników w Chicago, którzy transmitowali również w serwisie Facebook swoje przestępcze i rasistowskie poczynania. 

Mieszkanie w Uppsali jest badane przez kryminalistyków. Mężczyźni są przesłuchiwani. Kobieta dochodzi do siebie w szpitalu.


Źródło foto: Facebook
Źródło info: Aftonbladet / FriaTider

9 komentarzy:

 1. Obcinać fiuty a skończą się chętni na gwałty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Juz niebawem sprawiedliwy wyrok, 12 miesiecy w zawieszeniu plus prace spoleczne:).Wzglednie zostana uznani za nieletnich i dostana dozór.
  Dlatego zwykli ludzie nie chca wiecej intergracji europejskiej bo oznacza to ze beda skazani na role ofiar przemocy a panstwo nie bedzie ich w zaden sposob chronic tylko wrecz przeciwnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla nich 2 miesiace w zawiasach, a dla kobiety ukamieniowanie za seks pozamalzenski. Tak jak to jest we wszystkich cywilizowanych krajach, mogla chodzic w burce.

   Usuń
 3. W końcu mają to co chcieli, więc o co kaman? Psioczyli na Polaków, to niech sie cieszą z muzułmanów! Pies trącał szwedów!Jakoś nie jest mi ich żal!

  OdpowiedzUsuń
 4. polki takich lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Szczególnie to widać było na orgazmusie... Przepraszam erazmusie.

  OdpowiedzUsuń
 5. A u nas w tym ciemnogrodzie żadnych gwałtów nie ma... :C Przydałby się chociaż jakiś zamach albo boba jak w postępowym zachodzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ehhh szkoda ze tortury w więzieniu i w czasie śledztwa są już zakazane

  OdpowiedzUsuń
 7. Gwalcic ich teraz straponami przez cala noc.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.