Header Ads

Johannesburg, RPA: Biali okradzeni przez Czarnych napastników. [Video]

Przerażający moment uwieczniła kamera CCTV zamontowana na ogrodzeniu jednego z luksusowych domów na przedmieściach Johannesburga w RPA. Do wracającej do domu z lotniska rodziny podbiegają czterej napastnicy dokonując zuchwałej kradzieży. Byłaby to niecodzienna sytuacja, gdyby nie wydarzyła się właśnie w tym kraju. 

Na ponad 6-minutowym filmie widać podjeżdżającą samochodem pod swój dom Białą rodzinę. Kierowca dopiero co odebrał wracających z wakacji swoich bliskich z lotniska OR Tambo w Johannesburgu. Kiedy przejeżdża przez bramę ogrodzenia, za samochodem z przyczepą pojawia się jeden z czterech Czarnych napastników. Młody mężczyzna podchodzi do drzwi i grożąc pistoletem nakazuje ich otwarcie. Zaskoczony i wystraszony kierowca poddaje się atakującemu. Bandyta zabiera kluczyki ze stacyjki i zaczyna okradać rodzinę z kosztowności. Współsprawca napadu powoli podąża w stronę bramy wjazdowej przekraczając ją bez pośpiechu, otwiera drzwi od pasażera i żąda wydania wartościowych rzeczy. 

Kiedy Biali oddają zegarki, biżuterię, portfele i inne kosztowności, trzeci wspólnik wchodzi spokojnie przez otwartą bramę, aby dać sąsiadom do zrozumienia, że Czarni napastnicy są gośćmi właściciela posesji. Otwiera przyczepę i bagażnik samochodu, a w międzyczasie czwarty z atakujących podjeżdża samochodem Hyundai Accent z 2016 roku pod bramę wjazdową i czeka na załadunek. Mężczyźni opróżniają z laptopa i walizek bagażnik i przyczepę samochodu zaatakowanej rodziny. Część łupu pakują na tylne siedzenia. Jeden z rabusiów bierze portfel i kradnie z niego gotówkę umieszczając ją w kieszeni. Przerażona rodzina nie może nic zrobić, mając nadzieję, że bandyci nie otworzą ognia. Patrzą bezradnie jak ich wszystkie rzeczy są okradane. Jeden z mężczyzn na koniec podchodzi do samochodu ofiar i nakazuje im pozostać w pojeździe do momentu aż bandyci odjadą przez nikogo niepokojeni. Szokujący napad skończył się w nieco ponad cztery minuty, zanim samochód zniknął z pola widzenia. 

Jak mówi Claire Gropaul:

"Czterech uzbrojonych bandytów podążało za moim mężem z lotniska, gdzie był po swoją rodzinę, która wróciła z wakacji. Napastnicy zapytali ich czy mają broń czy nie, a kiedy odpowiedzieli, że nie, zabrali ich rzeczy."

Film został udostępniony w serwisie Youtube przez Crime Intelligence and Community Awareness Group (CICA) z nadzieją, że świadkowie rozpoznają samochód lub napastników. Napad miał miejsce około 7:20 w niedzielę rano. Policja uważa, że złodzieje obserwowali samochód z załadowaną przyczepą w drodze powrotnej do domu.


To kolejny przykład na panujące od 1994 roku w RPA Ludobójstwo Białych Ludzi. Bardzo często podobne przypadki kończą się mordem Białych ofiar. Niemalże codziennie pojawiają się nowe doniesienia o pobiciach Białych Afrykanerów, gwałtach czy morderstwach. Nie tak dawno informowaliśmy o ataku kilofem przez Czarnych napastników na Białego farmera czy postrzeleniu młodego mężczyzny niedaleko Cullinan podczas ataku na jego farmę. Jedną z trzech form obrony Białych przed Czarnymi napastnikami, poza bronią palną i wysokimi ogrodzeniami z drutem kolczastym, bywają psy ras obronnych, które bardzo często są otruwane przez atakujących.Źródło foto: stopwhitegenocideinsareports.blogspot.com / screen, youtube Crime Watch

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.