Header Ads

Biała Kobieta zgwałcona w rasistowskim ataku?

23-letnia Biała Kobieta w Kolorado twierdzi, że została zgwałcona przed centrum handlowym Mission Viejo Plaza wcześnie rano w piątek. Wg relacji ofiary, czynu miało dokonać dwóch Czarnych napastników, którzy wykrzykiwali rasistowskie hasła pod jej adresem. Kobieta nie zna żadnego z mężczyzn. 


Policja z miasta Aurora, w stanie Kolorado, prowadzi dochodzenie w kierunku możliwej rasowej napaści seksualnej przed centrum handlowym w Kolorado. Domniemana Biała ofiara miała zostać zgwałcona przez dwóch Czarnych mężczyzn. Przed gwałtem mieli oni wykrzykiwać bliżej niesprecyzowane rasistowskie hasła. 

Śledczy nie mają potencjalnych napastników ani podejrzanych w tej sprawie, ale prowadzą rozpoznanie wśród ludzi w okolicy centrum handlowego. 

Mirna Ontiveros, która pracuje w centrum handlowym, powiedziała stacji CBS Denver:

"Boję się, jestem przerażona."Wg oficjalnych danych FBI rocznie dochodzi do ponad 10 tys. gwałtów na Białych Kobietach dokonywanych przez Czarnych napastników, tylko dlatego, że ich ofiary są Białe. Dla porównania rok rocznie gwałtów na Czarnych Kobietach dokonywanych przez Białych mężczyzn z motywów rasistowskich w USA jest średnio zero. Ostatnie tego typu statystyki zostały upublicznione na stronach rządowych w 2008 roku (w 2008 prawie 20 tys. gwałtów na Białych Kobietach) [link] i we wcześniejszych latach. Od 2009 roku FBI nie publikuje tego typu statystyk.  

Źródło foto: C.C. 2.0 Freephoto.com
Źródło info: DailyMail US

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.