Header Ads

Hamburg: 14 ofiar ataków seksualnych w Sylwestra. Sprawcami tzw. "uchodźcy". [Video]

Co najmniej 129 czarnoskórych i oliwkowych mężczyzn zostało aresztowanych na terenie całych Niemiec w Sylwestra. To efekt obecności dodatkowych jednostek policji, która z trudem radziła sobie z najeźdźcami na ulicach Kolonii, Frankfurtu, Essen, Dortmundu, Hannoveru i Düsseldorfu. W samym Hamburgu odnotowano co najmniej 14 ataków seksualnych.


Potężna akcja policji zapobiegła kolejnym atakom w centrach dużych miast, gdzie w samej Kolonii tym razem zgromadziło się 4000 mężczyzn pochodzących z Afryki i Bliskiego Wschodu, z kolei we Frankfurcie było ich 1900. Jak relacjonuje Timo Zill - rzecznik niemieckiej policji - to właśnie w Kolonii zebrało się 4000 migrantów, a ich "nastawienie było bardzo agresywne". Do wielu ataków doszło tuż przed przybyciem funkcjonariuszy policji.
Gazeta Bild poinformowała, że mimo wysiłków policji, ataki seksualne nie-Białych najeźdźców wciąż miały miejsce. Co najmniej 14 Niemek w wieku od 18 do 26 lat zostało zaatakowanych w Sylwestra. Rzecznik policji określa sprawców jako:

"południowców, Arabów czy Północnych Afrykańczyków"
Lewicowi działacze już zarzucili rasizm policji w Kolonii, która opisując podejmowane działania na Twitterze użyła słowa "Nafris". "Nafris" jest skrótem od "Północnoafrykańskich aktywnych przestępców". Aktualnie w niemieckich mediach zamiast o ofiarach seksualnych napaści najeźdźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, trwa dyskusja o wydumanym przez lewackich aktywistów 'rasizmie' niemieckiej policji.

Policyjny tweet zawierał fotografię setek nie-Białych mężczyzn osaczonych przez policję z komentarzem:
"Na głównej stacji kolejowej, kilkuset Nafris jest sprawdzanych. Szczegóły poniżej."Policja zamieściła także tweeta w języku arabskim, którego celem było poinformowanie najeźdźców planujących przyjechać do centrum Kolonii, że władze podejmują działania w celu zapobiegnięcia czynom przestępczym. Potwierdziła także doniesienia serwisu "Focus", że o godzinie 22:00 na dworcu głównym w Kolonii pojawiła się najprawdopodobniej zorganizowana grupa 1000 osób.


Wolfgang Wurm, przewodniczący federalnej policji departamentu Północnej Westfalii powiedział, że policyjny monitoring telefonów komórkowych ujawnił "grupę ludzi", którzy zaplanowali spotkać się w Sylwestra w Kolonii. To umożliwiło podjęcie służbom odpowiednich działań i przygotowanie się na przybycie najeźdźców. Jak zaznaczył Wurm nie wszyscy dostali się do celu. Pociąg z około 300 najeźdźcami na pokładzie został zatrzymany na stacji Deutz poza centrum miasta. Zmuszono ich do opuszczenia pociągu. Policja koncentrowała się na podejrzanych znanych już śledczym z kryminalnych zachowań.


Według "Focus" to samo zjawisko zaobserwowano także w innych niemieckich miastach. Czarni i oliwkowi najeźdźcy z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu byli szczególnie agresywni w Hamburgu i Hanowerze. We Frankfurcie nad Menem policja doliczyła się 1900 mężczyzn będących w małych z pozoru niepołączonych grupach. Najeźdźcy 'bawili' się także w Essen, Düsseldorfie i Dortmundzie.

W Hamburgu doszło co najmniej do 14 ataków seksualnych na Białe Kobiety, a napastnicy zostali ostatecznie zidentyfikowani jako Syryjczycy, Irakijczycy, Afgańczycy i Erytrejczycy.


Źródło foto: Polizei NRW, Twitter

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.