Header Ads

Gävle, Szwecja: Gang migrantów wrzucił zapaloną petardę do wózka z 3-miesięcznym niemowlakiem.

Gävle: W noc poprzedzającą Sylwestra grupa zamaskowanych młodych ludzi rzuciła potężną petardę - znaną jako "banger" - do wózka, w którym spało trzymiesięczne niemowlę. Imigranckie gangi wprowadziły strach w sercach niewiernych w dzielnicach mieszkaniowych w północno-wschodniej części miasta Gävle, w Szwecji.

Według policji, ojciec dziecka w ostatniej chwili wziął petardę z wózka i zdołał odrzucić zanim eksplodowała. W przeciwnym wypadku doszłoby do tragedii. 


Duże bandy młodocianych imigrantów opanowały w przerwie Świąteczno-noworocznej całą Szwecję, atakując petardami i rakietami-fajerwerkami ludzi, zwierzęta, budynki i policję. Rzecznik policji Mikael Hedström mówi, że nie widział jeszcze takiego chaosu jaki rozwija się w Gävle w czasie 30 lat swojej służby jako oficer policji. 

Źródło info: Hela Hälsingland

6 komentarzy:

 1. Przerwa świąteczno-Noworoczna!

  OdpowiedzUsuń
 2. więcej ich zapraszajcie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rasiści nie dali się zabawić biednym uchodźcom!!Ojca do pierdla za to ze wyjął petardę i zawiadomił policję!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszą się przyzwyczajać jak radzi makrela

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ojciec przeprosił tych biednych chłopców za brak zrozumienia ich kultury? Do czego to doszło, żeby chłopcy nie mogli się wyszaleć?

  OdpowiedzUsuń
 6. niedługo ci biedni uchodźcy, będą wycinać w pień rodowitych mieszkańców. Brudasy już tak mają - że tam gdzie się pokazują następuje zniszczenie.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.