Header Ads

Augsburg, Niemcy: Akty przemocy przybyszów z Bliskiego Wschodu podczas nocy sylwestrowej.

W Augsburgu młodzi migranci podczas zabawy sylwestrowej dopuścili się do szeregu przypadkowych aktów przemocy i wykorzystywania seksualnego. Jak twierdzi policja: w Augsburgu migranci byli odpowiedzialni m.in. za atak nożem i ranienie jednego człowieka. Kilka innych incydentów z udziałem fajerwerków używanych jako broń również doprowadziły do rannych. 

Jak donosi Augsburger Allgemeine fajerwerk wrzucony do policyjnego samochodu spowodował szkody w wysokości 50.000 euro. Wśród zgłoszonych zdarzeń z użyciem noża w jednym z nich Irakijczyk  podczas kłótni ugodził syryjskiego migranta kieszonkowym nożem. Syryjczyk został pchnięty w udo, ale nie doznał poważnych obrażeń. 

Policja twierdzi, że trzech syryjskich migrantów celowo zaatakowało fajerwerkami bawiących się na Königsplatz w centrum miasta. Pracownicy służb ratunkowych mieli ręce pełne roboty. Migranci również atakowali strażaków czy pracowników pogotowia chcących udzielać rannym pomocy. 

Troje afgańskich migrantów zaatakowało seksualnie dwie 18-letnie kobiety w nocnym klubie. Mężczyźni w wieku 19,21 i 37 lat zostali usunięci z klubu.  

Źródło foto: ODD ANDERSEN / AFP / Getty ImagesBrak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.