Header Ads

Donald J. Trump ujawni prawdę o UFO?

Nowy Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiedział "odblokowanie tajemnic kosmosu" podczas swojej mowy inauguracyjnej. W trakcie gdy w swoim przemówieniu zaznaczał ważne aspekty życia codziennego Amerykanów i podkreślał umieszczenie władzy w rękach zwykłych ludzi, znany miliarder pozwolił sobie na komentarz o przestrzeni kosmicznej. 

Donald J. Trump nigdy nie powiedział, że wszystkie poufne dokumenty dot. obserwacji UFO powinny zostać ujawnione. Jednak, po tym jak został 45. Prezydentem USA w piątek, miliarder odniósł się do odkrycia istot pozaziemskich. 

"Stoimy przy narodzinach nowego tysiąclecia, gotowi na odblokowanie tajemnic kosmosu, by uwolnić Ziemię od niedoli choroby, i wykorzystać energię, przemysł i technologię jutra."


Podczas swojej kampanii Hillary Clinton jasno mówiła o zrobieniu wszystkiego, aby ujawnić tajne akta dot. UFO. Obiecała wysłać grupę zadaniową wewnątrz tajemniczej Strefy 51 będącą tajną bazą wojskową w Nevadzie, gdzie jak wiele osób twierdzi przechowywane są rozbite części niezidentyfikowanego obiektu latającego z katastrofy w Roswell. 

Źródło foto: Getty Images / Independent.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.