Header Ads

Augsburg: Syryjscy migranci kopnęli roczne niemowlę w autobusie!

W niedzielę wieczorem w jednym z najstarszych miast w Niemczech - Augsburgu - około 21:00 podczas ewakuacji mieszkańców związanej z odkryciem bomby z II Wojny Światowej - syryjscy migranci zaatakowali roczne niemowlę kopiąc je. 

Wszystko działo się w nocnym autobusie, do którego wsiadła część ewakuowanych mieszkańców. Kilku syryjskich migrantów wybuchnęło gniewem z powodu stojącego w pojeździe wózka z dzieckiem. Syryjczycy wcześniej zaatakowali pozostałych pasażerów. Jak twierdzą świadkowie, używając poręczy w autobusie do podciągania się, atakowali kobiety i starszych ludzi, aby sprowokować ich do walki. Nie przejmując się i nie zwracając na nikogo uwagi w pewnym momencie kopnęli roczne niemowlę w twarz.

Wezwani na miejsce sanitariusze zostali zaatakowani przez mężczyzn paskami nie pozwalając udzielić pomocy do czasu wezwania policji. Policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie, co tak naprawdę wydarzyło się w autobusie wśród ewakuowanych ludzi. Incydent wydarzył się w okresie podwyższonego napięcia w Niemczech po ataku na targ bożonarodzeniowy w Berlinie, w którym zginęło 12 osób, w tym Polak Łukasz Urban.


Źródło foto: Getty Images, Stock
Źródło info: Daily Express

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.