Header Ads

Nancy Sinatra do CNN: "Dlaczego kłamiecie?"

Córka Franka Sinatry, Nancy Sinatra, oskarżyła liberalną stację CNN o celowe przekręcanie i manipulację komentarzem dot. Prezydenta Trump'a, przed gratulacjami w związku z ceremonią inauguracji 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Nancy Sinatra zareagowała na artykuł pierwotnie zatytułowany: "Nancy Sinatra nie jest zadowolona, że Trump użył piosenki jej ojca podczas inauguracji". 76-letnia piosenkarka i aktorka odpowiedziała: "To nieprawda. Nigdy tego nie powiedziałam. Dlaczego kłamiesz, CNN?"

Artykuł CNN bazował na tweecie z konta Sinatry, który został już usunięty, a w którym piosenkarka napisała: "Pamiętaj tylko pierwszą zwrotkę piosenki" w odniesieniu do planowanego wykorzystania "My Way" Frank'a Sinatry podczas pierwszego tańca Donald'a i Melanii Trump na Balu Wolności w dzień inauguracji. Stacja zmieniła artykuł powołując się na aktualizację odzwierciedlającą reakcję Sinatry. Nancy Sinatra usunęła oskarżycielskiego tweeta po aktualizacji nagłówka i tekstu stacji CNN, jednocześnie zamieszczając kolejnego z gratulacjami dla nowego 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Źródło foto: Twitter / Getty Images

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.