Header Ads

Brutalny atak transseksualisty siekierą. [Video][+18]

W nocy z piątku na sobotę na przedmieściach Sydney doszło do brutalnego ataku siekierą na dwoje osób dokonanego przez niezrównoważonego psychicznie transseksualistę. Ubrany w czarne spodnie i ciemny top mężczyzna niespodziewanie zaatakował stojących w kolejce przed nim, kobietę i mężczyznę, trzymając w ręce długą czarno-czerwoną siekierę. Zajście zarejestrowały kamery monitoringu sieci 7-Eleven, w której miało miejsce. 


W nocy 24-letni blondyn wybrał się na spacer z siekierą w ręku. Około 02:19 udał się do małego spożywczego marketu z seci 7-Eleven w Enmore, w Sydney. Podczas rozmowy w kolejce do zapłaty, w której przed Evią stał Ben Rimmer, transeksualista niespodziewanie zamachnął się siekierą z impetem uderzając klienta w twarz. W niedługim czasie zamachnął się ponownie tym razem na niczego nieświadomą 43-letnią Sharon Hacker, kobietę odchodzącą od kasy. 

Zaatakowana kobieta ma pękniętą czaszkę, z kolei mężczyzna ma poważniejsze urazy głowy. Amati został oskarżony o celowe spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, sąd ma rozpoznać jego sprawę ponownie w czwartek. Tymczasem mężczyzna zwrócił się do sądu z prośbą o dostarczenie specjalnego rodzaju tabletek z estrogenem jakie muszą przyjmować osoby zmieniające płeć z męskiej na żeńską. 


Źródło foto: youtube, screen / Gordon McComiskie, News Corp Australia

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.