Header Ads

Skandal! Rządzący i posłowie uczcili Chanukę!

Wczoraj - 28 grudnia - w Senacie RP wicemarszałkowie Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) i Małgorzata Kidawa-Błońska (PO) wraz z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce zapalili lampę chanukową z okazji żydowskiego Święta Świateł. 

Skandaliczna uroczystość miała miejsce przy akompaniamencie parlamentarzystów z PiSu, PO i Kukiz'15 oraz ambasador Izraela w Polsce - Anny Azari. 

Jak o Chanuce powiedział Marszałek Terlecki:
"Symbolizuje również zwycięstwo dobra nad złem. Wielowiekowy obyczaj obchodów święta świateł dziś przypomina o ogromnym dziedzictwie narodu żydowskiego, narodu, którego losy przez stulecia były ściśle związane z Polską, a nasze kultury przenikały się wzajemnie". 

Kilka dni wcześniej, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, życzenia społeczności żydowskiej złożył Prezydent Andrzej Duda:

"Z okazji dorocznego Święta Świateł składam serdeczne życzenia całej społeczności żydowskiej w Polsce"


To kolejny przykład niezmienności elit rządzących Polską i Polakami, które dążą z całą zaciekłością do utworzenia Judeopolonii podległej Izraelowi. Skandaliczne obchody przez polską władzę święta Chanuki nie odbyły się pierwszy raz. Państwowe obchody zapoczątkował - mający żydowskie korzenie - śp. Prezydent Lech Kaczyński, który niestety dla wielu jest Bohaterem. Z kolei w grudniu 2015 roku w Pałacu Prezydenckim Prezydent Andrzej Duda, mający poparcie Żydów w wyborach prezydenckich, zapalał chanukowe świece mówiąc:

"Chciałbym, żeby ten płomień chanukowych świec świecił na całą Rzeczpospolitą dając radość, ciepło, dając poczucie wspólnoty, które wszystkim nam jest tak ogromnie potrzebne"

Różnica między Bożym Narodzeniem a Chanuką sprowadza się do bardzo istotnej rzeczy. Otóż Boże Narodzenie to Święto tylko i wyłącznie wyznaniowe, czego nie można powiedzieć o Chanuce. Żydowskie Święto Świateł to święto wyznaniowo-syjonistyczne. Warto zwrócić uwagę, że Żydzi w Talmudzie nie uznają Jezusa Chrystusa jako zbawcy, jednocześnie obrażając Jego, Maryję i wszystkich Chrześcijan. Skandalem więc jest propagowanie przez - nazywających się Polakami - ludzi rządzących Polską wyznaniowo-syjonistycznego Święta Narodu Wybranego. 

Źródło foto: Prezydent.pl, Youtube

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.