Header Ads

Ziobro: "Dopóki będzie ten Rząd, do Polski nie przyjadą uchodźcy" [Video]


"Dopóki będzie ten Rząd, do Polski nie przyjadą uchodźcy i to jest dobra wiadomość dla Polaków" - tymi słowami Prokurator Generalny, Minister Sprawiedliwości zakończył swój wywiad w programie "Bez Retuszu" odnosząc się do lawirowania Platformy Obywatelskiej w kwestii przyjmowania tzw. "uchodźców". Kilkanaście godzin wcześniej w "Woronicza 17" Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki nawiązał do braku programu największej partii opozycyjnej deklarując, że Prawo i Sprawiedliwość stawia sobie różne cele, a jednym z nich jest "bez niuansowania, żadnych islamistów w Polsce".

Strach pomyśleć co mogłoby być w Polsce, gdyby wybory parlamentarne w 2015 roku wygrała Platforma Obywatelska. Przypomnijmy, że ówczesne deklaracje Premier Ewy Kopacz ws. przyjmowania tzw. uchodźców oscylowały najpierw w okolicach dwóch, potem siedmiu, a później dwunastu tysięcy. W wywiadzie dla RMF FM rzecznik PO, Cezary Tomczyk posunął się nawet do stwierdzenia, że Polska jest gotowa przyjąć każdą liczbę uchodźców w ramach solidarności europejskiej. Tymczasem nie minął rok od tzw. kryzysu migracyjnego, a Zachód zdążył się już nim zachłysnąć. Nie sposób nie wspomnieć o serii zamachów we Francji, Niemczech, Szwecji czy Wielkiej Brytanii, a także ogólnym terrorze ulicznym i gwałtach na białych kobietach, o których nie tak dawno wspominał Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
W niedzielnym "Bez Retuszu" Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny - Zbigniew Ziobro - odnosząc się do kwestii przyjmowania migrantów posłużył się przykładem Belgii i Brukseli, w której przez pięć lat był europosłem. Lider Solidarnej Polski mieszkał w pobliżu dzielnicy islamskiej widząc na własne oczy do czego doprowadziła polityka multikulturalizmu. Jak zaznaczył ten proces społecznej degradacji w stolicy Belgii jest nieodwracalny. Przytoczył stanowisko Donalda Tuska, który do dzisiaj jest za przyjmowaniem tzw. uchodźców i nakładaniem kar na państwa, które będą sprzeciwiały się dyktatowi Brukseli w tej kwestii. Na koniec dodał:

"Dopóki będzie ten Rząd, do Polski nie przyjadą uchodźcy i to jest dobra wiadomość dla Polaków."


Jeszcze w kwietniu br. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariusz Błaszczak - powiedział, że:

"Ideologia multikulturalizmu przynosi krwawe żniwo w Europie."
Realizowanie konsekwentnej polityki wobec tzw. uchodźców i przeciwstawianie się dyktatowi Brukseli wychodzi na dobre Prawu i Sprawiedliwości. W sondażu Ipsos dla "Wiadomości" TVP  z 8 maja na PiS zagłosowałoby 35 proc. wyborców, z kolei na lawirującą PO 27 proc. wyborców. W najnowszym badaniu tej samej sondażowni na pytanie "Czy Pana(i) zdaniem Polska powinna przyjmować uchodźców i imigrantów islamskich?" aż 73 proc. badanych jest przeciwko przyjmowaniu obcych z krajów islamskich do Polski.

Źródło info: TVP Info, "Bez Retuszu", "Woronicza 17", RMF FM
Źródło foto: screen, Youtube / By Irish Defence Forces [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons / By Photo: Délmagyarország/Schmidt Andrea [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons / By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl], via Wikimedia Commons

loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.