Header Ads

Texas: Czarny napastnik wziął Białą zakładniczkę w styczniu '16. [Video]

Czarny napastnik - Christopher Dew, który okradł punkt pożyczkowy w Irving, w Teksasie, wziął młodą, Białą Kobietę jako zakładniczkę. Kiedy trzymał Kobietę w uścisku pod groźbą użycia broni, przyjechali funkcjonariusze policji.


Do zdarzenia doszło na początku 2016 roku. Mężczyzna groził, że zabije Kobietę, a kiedy próbował ją zmusić do wejścia do jego samochodu, policja otworzyła ogień zabijając go na miejscu. Młoda Kobieta, która kilka sekund wcześniej wierzyła, że zostanie zabita, wpadła w ramiona ratowników. Właściciel pobliskiego sklepu sfilmował zdarzenie swoim telefonem komórkowym. 

O agresji Czarnego napastnika wobec Białej Kobiety poinformował angielski "Daily Mail". Niesamowity materiał filmowy pokazuje niebezpieczną sytuację na parkingu, która kończy się strzałami. Pracownik pobliskiego sklepu z meblami Comfy Furniture rejestruje napiętą scenę dosłownie kilka metrów od niej. 

Według policjanta widocznego na filmiku, podejrzany brutalnie chwycił Kobietę-zakładnika, która pracowała w pobliskim punkcie pożyczkowym Cash Store - i krzyknął, że ją "zabije" - poinformowała telewizja CBS News. 

Świadek zdarzenia opisywał je następująco:

"Usłyszałem coś jak wystrzał opony w samochodzie, potem zdałem sobie sprawę, że to strzał. Odwróciłem się w prawo i zobaczyłem mężczyznę leżącego na ziemi i policjantów będących przy drzwiach."

Źródło info: DailyMail UK
Źródło foto: Screen, Youtube / facebook

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.