Header Ads

Filadelfia: Zwolennik Black Lives Matter pobił Białą 60-latkę. [Video]

W południowo-zachodniej części Filadelfii, 60-letnia właścicielka delikatesów została pobita przez Czarnego napastnika. Powodem było niezadowolenie mężczyzny z ceny tzw. kanapki filadelfijskiej.


Atak na starszą kobietę, która pragnie pozostać anonimowa, miał miejsce w dzień przy Elmwood Avenue. Dwóch czarnych mężczyzn weszło do sklepu około 16:30, 4 stycznia 2017 roku, i zażądali zniżki na tzw. kanapkę filadelfijską. Gdy nie dostali tego czego chcieli, rozpoczęła się kłótnia między nimi a właścicielką sklepu, która została dotkliwie pobita. Właścicielka wyszła z tego zdarzenia posiniaczona i z obrzękiem lewej strony twarzy.

Kamery w sklepie uchwyciły ok. 20-letniego Czarnego młodego człowieka atakującego Białą Kobietę. Napastnik kilkukrotnie przewraca ją na ziemię. Na wideo widzimy jak Kobieta wyprasza mężczyzn ze sklepu, po czym jeden z nich uderza ją w twarz. Kiedy Kobieta wstaje bandyta ponownie uderza ją kilkukrotnie.Kobieta opowiada, że kiedy jeden z mężczyzn wylał swój sok w sklepie poprosiła ich o jego opuszczenie i wtedy sprawy przybrały gwałtowny bieg. Jak mówi ofiara napaści:

"Nigdy nie myślałam, że zamierza uderzyć mnie w twarz. Większość klientów jest dla mnie bardzo miła."

Pierwszy podejrzany jest opisany jako 20-letni Czarny mężczyzna z wąsami i bródką, ubrany w bluzę z kapturem, ciemną kamizelkę i ciemne spodnie. Drugi podejrzany to ok. 20-letni mężczyzna z  warkoczykami, ubrany w szarą bluzę z kapturem i ciemne spodnie.

To kolejna Biała ofiara rasizmu Czarnego społeczeństwa w Stanach po porwaniu i torturowaniu młodego chłopaka w Chicago przez czwórkę Czarnych młodych bandytów. Czy Al Sharpton lub pastor Jesse Jackson tym razem staną w obronie Czarnych uciśnionych napastników?

Źródło foto: screen, Youtube; 
Źródło info: NBC Philadelphia

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.